V dopoledním programu, v kategorii kadetky mladší, představila Nela Pochylá své sestavy s obručí, míčem a ve finále, do kterého postoupila z 1. místa, sestavu bez náčiní. Nelinka se stala čtyřnásobnou mistryní ČR. Vybojovala v jednotlivých sestavách zlato a celkově s přehledem vyhrála s náskokem 1,25 bodu. V této kategorii soutěžilo 37 závodnic.

P5100391
V odpoledním programu, v kategorii kadetky starší, závodily Deniska Hejduková a Gabča Fiedlerová. Děvčata jsou v této kategorii nejmladšími účastnicemi, závodí i s o dva roky staršími závodnicemi. Proto bylo hlavním cílem postoupit do finále, což se zadařilo. Gabča postoupila z 9. místa a Deniska z 10. místa v konkurenci 48 závodnic. Obě cvičily s obručí, kužely a ve finále s míčem. Finálový boj se více vydařil Denisce. Ve víceboji obsadila 5. místo a v sestavě s míčem získala vynikající stříbrnou medaili a stala se vícemistryní ČR.

P5100798

Gábince ve finále utekl míč za koberec, a tak obsadila celkově 15. místo. V sestavě s kužely skončila těsně pod stupni vítězů a získala nepopulární, přesto skvělou, bramborovou medaili.

P5100803

Gratulujeme všem závodnicím a děkujeme jim i trenérkám za celoroční snahu, která se jak vidno vyplatila.

P5100813

 

Záznam z obou závodů:

Kadetky mladší

Kadetky starší