Velká výprava

P4200004

 

První zahraniční výprava klubu směřovala na mezinárodní Super Cup s účastí závodnic z Polska, Gibraltaru, Ukrajiny, Izraele, Slovenska a domácího Maďarska. Do čtyřista kilometrů vzdálené Budapešti vyrazila naše devítičlenná výprava již v pátek v brzkých ranních hodinách. S vidinou víkendu v zemi guláše, papriky a klobás cesta rychle ubíhala, než přišla ke slovu maďarská dálnice. Ta se rozhodně postavila proti záměru stihnout dopolední trénink a po dlouhých desítkách minut v kolonách jsme dorazili k hotelu, vyjednali si náhradní termín tréninku, lehce potrénovali a s výhledem na noční město se uložili do hajan.

 

 

 

 

4

Jako první nastoupila v sobotu ráno k závodu nejmladší členka výpravy Terezka. Svoji sestavu bez náčiní zvládla dobře s jednou malou chybičkou. V konkurenci deseti závodnic to nakonec stačilo na sice nepopulární, ale slušné, čtvrté místo a bramborovou medaili.

P4190064

 

3

Druhá zástupkyně oddílu se předvedla v odpoledním programu. Nela předvedla svoje sestavy bez náčiní a s obručí a netrpělivě očekávala vyhlášení výsledků. Bez náčiní obsadila třetí a s obručí druhé místo. Celkově to stačilo na bronz a náš klub měl první zástupkyni na stupních vítězů.

P4190394

 

Odpočinek

Bylo by škoda nevyužít pobyt v cizině a celý čas strávit v hale a v hotelu, proto jsme v sobotu večer vyrazili na prohlídku blízkého okolí. Počasí sice zmařilo plány na projížďku parníkem po Dunaji, ale procházka se líbila všem.

P4190406

 

2, 1

Na nedělní dopoledne měly naplánované svoje sestavy naše nejstarší závodnice. Gabča měla připravené sestavy s obručí a míčem, Denisa s obručí a kužely. Oběma se sestavy povedly na výbornou - Gabča byla s obručí třetí a s míčem druhá, Denisa byla v obou sestavách na prvním místě. Celkově tedy naše děvčata soupeřkám ukázala záda a zaslouženě obsadila dva nejvyšší stupínky.

P4201276

 

Děkujeme

Všem našim závodnicím gratulujeme a děkujeme trenérkám a ostatním "účastníkům zájezdu".

Těšíme se na další závody a přejeme více podobných výsledků.

P4201284