Když jsme byli v Budějovicích posledně na mistrovství republiky, slibovali pořadatelé, že se hala bude rekonstruovat a nějakou dobu bude se závody utrum. To se naštěstí(?) nevyplnilo a jako tradičně jsme mezi prvními dorazili rozsvěcet halu s malou pódiovkou Highland Queens. Větší závodnice dorazily až na odpolední program. Vzhledem ke kolizi termínu se spoustou oblastních přeborů nebyly kategorie přílš obsazené a v hale vládla spíše komorní atmosféra.

V dopoledním programu tak nastoupily naše nejmenší. První provedení muselo být po chvíli pro náhlou indispozici jedné z gymnastek přerušeno, ale organizátoři vyšli vstříc a děvčátka si zašla celá dvě závodní provedení. Po pěkném, i když trochu uspěchaném výkonu obsadily Queens páté místo.

V odpoledním programu předvedly konečně naděje starší dvě provedení bez větších chyb a s velkým náskokem obsadily první místo. Tahle hala jim prostě svědčí. Seniorky měly zlato jisté, takže bez stresu si zašly obě provedení a ve své kategorii skončily první i poslední.