O uplynulém víkendu naše závodnice bojovaly v Brně na Spring Cup a South Moravia Cup.

V dopoledním závodě Spring Cup jsme měli dvojnásobné zastoupení, a to Ditu Pejchovou v kategorii naděje mladší a Terku Procházkovou v kategorii kadetky mladší. Obě děvčata vybojovala celkově zlatou medaili, v nadějích mladších se oceňovaly i jednotlivé sestavy, Ditka získala zlato i za sestavu s obručí.

V odpoledním závodě South Moravia Cup jsme měli šest děvčat.

V kategorii naděje starší 2008 závodila Terka Škrdlová. Celkově získala stříbrnou medaili, v sestavě s míčem získala zlato a v sestavě s kužely stříbro.

V kategorii naděje starší 2007 bojovaly Ester Opatrná a Tereza Suchá. Terka získala celkově zlatou medaili, stejně tak i za sestavu s míčem. Esterka získala celkově stříbrnou medaili, za sestavu s kužely i s míčem získala bronz.

V kategorii juniorky závodily Anita Lencová, Tereza Staňková a Bára Kafková. Terka získala celkově stříbro, zlato za sestavu s míčem a bronz za sestavu s kužely. Barča vybojovala celkově bronz, stříbro za sestavu s kužely a bronz za sestavu s míčem. Na Anitku zbyla nepopulární bramborová medaile.

Na závěr se vyhodnocovala soutěž týmů, kde první místo vybojovala dvojice Terka Staňková s Esťou Opatrnou a třetí místo získaly Bára Kafková s Terkou Škrdlovou.