Již počtvrté se příznivci moderní gymnastiky sjeli na náš domácí závod a díky účasti stovky závodnic čtyř zemí proběhl v poklidu a na vysoké úrovni. 

V kategoriích Baby a Children se představily publiku i děvčátka z přípravky - Highland Queens. Natálka Špejtková si získala svým výkonem diváky jako nejmladší účastnice. V BABY I.B obsadily 3., 4. a 5. místo Denisa Bulantová, Viktorka Kočí a Klárka Suchá. V Children I. B se na stupně vítězů seřadily Justýna Jandová, Viola Růžičková a Alisa Traksler.

Naděje nejmladší ovládla v silné konkurenci slovenských gymnastek Viky Klímková a odnáší si zlato.

Naděje mladší tentokrát viděly skvělou obruč Dity Pejchové, která jí vynesla na první místo před Terezou Škrdlovou.

Tradičně nejvíce závodnic se přihlásilo do nadějí starších, startovní pole čítalo 30 gymnastek. Svou formu potvrdila dvěma krásnými sestavami a jasným vítězstvím Anitka Lencová, následovaná na stupních vítězů Terezkou Suchou a Lotkou Bulantovou. Bramborová medaile zbyla na Ester Opatrnou a týmovou sestavu jistila ze sedmého místa Terka Procházková.

V kadetkách mladších se sestavy vydařily lépe Petře Fišerové, která vybojovala 4. místo. Natka Klímková skončila sedmá.

Juniorky již měly po republice, a proto sice přihlášených bylo pouze 6, ale jak naše děvčata, tak soupeřky, předváděly sestavy bez nervozity na velmi vysoké úrovni. Boj o zlato svedla Nela Pochylá s německou reprezentantkou Rotärmel a po krásných sestavách nakonec zvítězila. Na třetím místě je doplnila Bára Kafková a po drobné chybě ve stuze obsadila Tereza Staňková čtvrté místo.

Gratulujeme gymnastkám, děkujeme rodičům za pomoc při organizaci a na dalším ročníku se těšíme na shledanou.