Na skvěle obsazeném Leda Cupu v chorvatském Záhřebu naše závodnice samozřejmě nemohly chybět. Výsledky přinášíme po ročnících dle místního rozdělení kategorií.

2009A - tuto kategorii ovládla naše nejmladší účastnice Dita Pejchová a hlavně díky velmi vydařené sestavě s obručí si odváží zasloužené celkové vítězství i dvě první místa v jednotlivých sestavách.

2008A - Tereza Škrdlová vstoupila do závodu pěknou sestavou bez náčiní, za kterou získala malé stříbro, ale nevydařená obruč ji odsunula na celkové sedmé místo.

2007A - v nejobsazenějším ročníku byly čtyři naše závodnice. Nejlépe se dařilo Terce Procházkové, která se třemi slušnými sestavami obsadila celkové čtvrté místo (3. místo za obruč). Terezu Suchou a Ester Opatrnou neposlouchaly kužele a obsadily celkově dělené 11. místo. Hned za nimi na 13. pozici se po nepovedených sestavách s míčem a obručí umístila Lotka Bulantová.

2006A - Anita Lencová předvedla pěknou sestavu s míčem, ale po nevydařené obruči a průměrných kuželech nestačilo celkové skore na lepší než 11. místo.

2005A - zde nastoupila Terka Staňková, zašla výborné kužele, pěknou obruč a slušný míč a výsledkem je celkové třetí místo, zlato za kužele a bronz za obruč.

2004A - poslední účastnicí byla Bára Kafková, která ukázala tři vyrovnané sestavy s obručí, míčem a kuželi a obsadila celkové druhé místo (stříbra obruč a míč, bronz kužele).