Prodloužený víkend byl pro všechny gymnastky plný závodů a pro naše plný medailí.

Státní svátek 17. listopadu je již dlouho vyhrazen Sametové stuze v Brně. Dvojice nadějí nejmladších tentokrát nastoupila mezi staršími soupeřkami v kategorii nadějí mladších a vybojovala skvělé třetí místo. Dvojice nadějí starších obsadila místo sedmé. Společná skladba nadějí mladších sice v prvním provedení se dvěma pády dala soupeřkám naději, po druhém bezchybném provedení ale bylo o vítězkách jasno. Juniorky si po výborném výkonu ve druhém provedení odvážejí také zlaté medaile. Zlatý hattrick dovršila Denisa Hejduková s děvčaty ze seniorské skladby SKP.

Sobotní ráno nás již zastihlo na oblastním přeboru ve Žďáru nad Sázavou. Vzhledem k počtu přihlášených skladeb a dvojic v jednotlivých kategoriích se jednalo spíše o formální závody nutné pro účast na MČR. Přebornicemi oblasti Vysočina se tedy staly: společná skladba nadějí mladších, společná skladba juniorek, dvojice nadějí mladších, dvojice nadějí starších.

V neděli dostaly volno společné skladby nadějí a juniorek a do Velké Bíteše vyrazily pouze obě dvojice a naděje nejmladší. Mášenky se probojovaly na stupně vítězů a získaly bronzové medaile, obě dvojice ve svých kategoriích zvítězily.