Nabitý podzimní program znamenal další rozdělení výprav. Dvojičky a Mášenky vyrazily do Třebíče, naděje a juniorky již tradičně na oblíbený Rycon Cup do Českých Budějovic.

V Třebíči se jako první představila společná skladba nadějí nejmladších. Holčičky nám udělaly radost svým vystoupením a umístily se na 5.místě. Dvojice nadějí nejmladších nenašla přemožitelky a vybojovala zlato. Dvojice nadějí starších si odváží bramborovou medaili za pěknou sestavu bez vážných chyb.

V Českých Budějovicích si vybrala smůlu v podobě prasklé obruče společná skladba nadějí mladších. Obruč naštěstí vypověděla službu při rozcvičování, holky to nerozhodilo, trenérsko - rodičovský tým zajistil (během 15 minut) koupi a oblepení nové obruče a odměnou za dvě pěkná provedení jim byly zlaté medaile s vysokým bodovým náskokem.

Společná skladba juniorek měla svoji českou premiéru a zhostila se jí na výbornou. Svým soupeřkám odskočila o 7 bodů v součtu obou provedení a odváží si také zlato.

Zastoupení měl náš klub také v seniorské kategorii společných skladeb, a to v podobě Denisky Hejdukové, která hostuje v klubu SKP MG Brno. Holky získaly celkově stříbrné medaile.

Děkujeme, gratulujeme a jedeme dál.