První domácí závoda podzimní části sezony se jako tradičně konaly v Chomutově. Tradiční již ale nebyl program závodů - spojení linie B, dvojiček a podiovek přineslo totální chaos na přeplněné rozcvičovací ploše.

Jako první se z našich závodnic divákům předvedla dvojice nadějí nejmladších - Dita Pejchová a Viktorka Klímková. Se sestavou si poradily bez větších zádrhelů a svoji kategorii vyhrály s výrazným náskokem.

Společná skladba nadějí mladších v sestavě Opatrná, Suchá, Škdlová, Procházková a Bulantová samozřejmě nemohla chybět. Publikum očekávalo neobyčejný zážitek a toho se jim věru dostalo. Bohužel ne tak, jak bychom si představovali. V prvním provedení se nepodařilo vůbec nic a děvčata si prošla zmarem a utrpením. Po čtyřech výletech mimo koberec byly holky na předposledním místě se ztrátou na čelo přes šest bodů. Ve druhém provedení ale přišel velký comeback, působily jako úplně jiný tým, chybovaly jen v drobnostech a známka tomu odpovídala. Vzhledem k tomu, že chyby se nevyhnuly ani soupeřkám a každý z týmů rozstřelil alespoň jedno provedení, stačila známka z druhého provedení na celkové první místo. Ale byly to nervy.

Druhá dvojička, naděje starší, ve složení Petra Fišerová a Natálka Klímková zašla sestavu s pěkným výrazem, ale se dvěma pády náčiní. Ve výsledku jim to stačilo na umístění uprostřed pole na děleném 6. místě.

 

Do Bělehradu se pak na nedělní závod vypravila reprezentovat Nela Pochylá a v dobře obsazeném závodě dokázala vybojovat celkové stříbro a dvě dílčí stříbra za míč a kužely.